Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Списки працівників, які атестуються

Дата: 21 грудня 2023 о 14:22
54 перегляда

№ п/п Прізвище імя побатькові педагога Педстаж на даній посаді Освіта, спеціальність за дипломом Предмети, які викладає Рік і результати попередньої атестації Загальна тривалість підвищення кваліфікації На що претендує в період чергової атестації
1 Бороденчик Наталія Миколаївна 48 повна вища, вчитель початкових класів, Чернігівський педінститут, 1976 предмети початкової школи (3 клас) 2019,
відповідає займаній посаді, відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «старший вчитель» 197 підтвердження раніше присвоєної кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічного звання «старший вчитель»
2 Соколовська Наталія Мирославівна 22 повна вища, Переяслав-Хмельницький ДПУ ім.Г.Сковороди, 2006 фізична культура, захист України 2019,
відповідає займаній посаді, присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» 279 підтвердження раніше присвоєної кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії»
3 Волошко Тетяна Анатоліївна 7 повна вища, Переяслав-Хмельницький ДПУ ім.Г.Сковороди, 2014 англійська мова 200 присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст другої категорії»
4 Коновал Наталія Олександрівна 15 повна вища, НПУ ім.М.Драгоманова, 2009 історія України, всесвітня історія, правознавство, громадянська освіта 2019,
відповідає займаній посаді, присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії» 120 (у жовтні курси у КОІПОПК) присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії»

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.